43 відгуків
+380 (98) 352-81-71
INTER-KLIMAT торгівельно-інжинірінгова компанія

Електрична тепла підлога

Якісні системи «тепла підлога» від Inter-Klimat: забезпечимо теплом ваш будинок
Забезпечення комфортного мікроклімату в будинку – це одне з першочергових завдань будь-якого господаря. Кожному хочеться, щоб у будинку було тепло та затишно цілий рік – адже від цього безпосередньо залежить здоров'я та самопочуття мешканців. Сьогодні зовсім необов'язково зупинятися тільки на класичному централізованому опаленні, тим більше, що воно доступне далеко не скрізь, а зі своїми функціями справляється далеко не завжди.
Візьміть облаштування комфортного мікроклімату у свої руки! Сучасні альтернативні джерела тепла, такі як система «тепла підлога» - це чудова можливість підвищити рівень комфорту в приміщенні та забезпечити його теплом без зайвих витрат.
Що таке "тепла підлога", і як працює ця технологія
Системи «тепла підлога» добре відомі українському споживачеві. Але якщо років 10 тому вони були скоріше розкішшю та дорогою новинкою, сьогодні купити "теплу підлогу" може кожен. Наприклад, в інтернет-магазині «Інтер Клімат» представлено чимало недорогих, але ефективних систем «тепла підлога», а ціни на "теплі підлоги" загалом відрізняються демократичністю.
Але почнемо з того, що є системою теплої підлоги для будинку. Вже сама назва говорить сама за себе – тепла підлога на те й тепла, що сам настил виступає джерелом тепла, яке піднімається вгору від підлоги під час роботи пристрою.
В цілому – тепла підлога це прошарок у підлоговому покритті, що складається з нагрівальних елементів. Її монтують на етапі укладання підлогового покриття під нього. Сьогодні існує кілька варіантів теплих підлог для будинку, причому залежно від потреб у теплі, ви можете купити підлогу, як для всього простору, так і обмежитися їх установкою в тих зонах, де недостатньо роботи інших джерел тепла.
Відповідно, і використовувати технологію «тепла підлога» можна:
Як повноцінну заміну іншим джерелам опалення;
Як додаткове джерело тепла за наявності альтернативних обігрівачів.
Працює будь-яка «тепла підлога» від електрики, але сам принцип роботи та конструктивні особливості можуть відрізнятися.
Різновиди «теплої статі»: чим вони відрізняються
Щоб правильно вибрати та купити "теплу підлогу" для вашої оселі, варто розібратися, які ж варіанти цієї системи опалення існують на ринку.
За принципом своєї роботи "теплі підлоги" поділяються на:
Водяні - їх конструкція складається з системи труб і патрубків, з'єднаних з нагрівальним елементом: в труби надходить попередньо нагріта рідина (це може бути як вода, так і антифриз), яка циркулює по них і забезпечує підігрів підлоги. Цей варіант нагадує за своїм принципом роботу тих же батарей центрального опалення, тільки розташовуються труби під покриттям підлоги і забезпечують більш ефективний розподіл тепла по площі, на якій вони встановлені. Є, втім, у водяної підлоги і істотний недолік - ризик протікання. Тому монтаж такої системи варто довіряти лише професіоналам, які мають великий досвід встановлення та конструктивні рішення для мінімізації ризиків протікання. Через це нестачі, до речі, у багатьох житлових зонах, насамперед – багатоквартирних будинках, встановлення водяної теплої підлоги не дозволено.
Електрична "тепла підлога" працює за принципом будь-якого електронагрівача. Його елементи нагріваються під впливом електроенергії та передають тепло через зовнішній шар на покриття для підлоги. Цей вид обігріву набагато простіше в монтажі, ніж водяна тепла підлога, він працює безшумно, не вимагає використання корисної висоти приміщення, а його енергоефективність дуже висока. При цьому сьогодні можна купити електричну "теплу підлогу" з різними варіантами конструкції:
Покриття з кабелів, покладених зигзагом;
Плівкова тепла підлога, в якій всі нагрівальні елементи розташовані між шарами полімерної плівки.
Скловолоконна підлога у вигляді матів, де нагрівальні елементи вшиті в лист скловолокна.
Відповідно і нагрівання електричної "теплої підлоги" може бути як конвекційним, так і інфрачервоним - залежно від конструктивних особливостей, закладених виробником.
У яких випадках купити "теплу підлогу" - це найкраще рішення
Для чого взагалі варто купити "теплу підлогу"? Насамперед, це – чудова альтернатива іншим системам опалення. Особливо часто покупка теплої підлоги рятує домовласників у таких випадках:
При установці в приватному будинку, де немає можливості використовувати інші джерела опалення, або ці джерела занадто дорогі в обслуговуванні та використанні.
Для встановлення в квартирах на перших поверхах або в умовах підвищеної вологості/вітрового навантаження, коли звичайного централізованого опалення недостатньо для обігріву приміщень.
Для встановлення в окремих зонах квартири/будинку, як додаткове джерело тепла: "тепла підлога" у санвузлі підвищить комфорт і знизить рівень вологості, на неопалюваній лоджії – дасть можливість облаштувати комфортну зону відпочинку, а в дитячій кімнаті чи спальні – підвищити рівень комфорту для дітей та дорослих.
Нерідко "теплі підлоги" вибирають при необхідності використовувати таке покриття для підлоги, як керамограніт або керамічна плитка. Навіть при хорошому централізованому опаленні в холодну пору року таке покриття не надто приємне на дотик, воно не прогрівається достатньо для комфорту. А ось встановлена "тепла підлога" дозволить ходити по такому покриттю босоніж навіть у найхолодніші періоди року.
І, звичайно ж, не варто забувати про енергоефективність та екологічність – ще два фактори, які роблять технологію «тепла підлога» вигідним рішенням для будь-якого житла.
Що входить до комплекту "теплої підлоги"
Залежно від принципу роботи комплект "теплої підлоги" може відрізнятися, але загалом будь-яка система складається з наступних частин:
Комплект теплопровідних/нагрівних елементів;
Система контролерів та датчиків управління нагріванням;
Джерело живлення;
Підкладка, де закріплені все нагрівальні елементи (плівка, мати).
Особливості вибору: на що звернути увагу, щоб купити комплект "теплої підлоги" вигідно
Щоб точно визначитися з вибором, яку "теплу підлогу" купити для свого будинку чи квартири, рекомендуємо скористатися кількома порадами наших фахівців.
Вибирайте, виходячи із загальної висоти приміщення: наприклад, кабельні теплі підлоги вимагають підняти рівень підлоги не менше ніж на 5 см, щоб зробити цементну стяжку поверх конструкції.
Водяну теплу підлогу можна використовувати в приватних будинках або котеджах, але краще додатково до неї придбати систему «антипотоп», щоб уникати протікання. Також при виборі водяної підлоги зверніть увагу на тип рідини, що циркулює в трубах. Якщо ви плануєте купити теплу підлогу на дачу, де взимку ви не з'являтиметеся регулярно, краще вибрати комплект із незамерзаючою рідиною, а не водою.
У квартирах з невисокими стелями варто використовувати електричні плівкові теплі підлоги або скловолоконні мати.
Орієнтуйтеся не тільки на саму конструкцію, але і на складність монтажу: вона нижча для електричної теплої підлоги, а ось для водяної підлоги знадобиться допомога досвідчених та сертифікованих монтажників.
Пам'ятайте про рівень шуму: якщо це для вас важливий параметр, то водяна підлога – не найкращий вибір. Електрична тепла підлога не робить шуму взагалі.
Вологість – також важливо враховувати. Для встановлення теплої підлоги в приміщенні з підвищеною вологістю підходять водяні та кабельні системи, а ось плівкові теплі підлоги не варто монтувати в таких приміщеннях з точки зору безпеки.
Економічність також важлива. З точки зору споживання електроенергії та теплоефективності плівкові та скловолоконні теплі підлоги – найкращі. Тому встановлюйте їх там, де це можливо у вашій квартирі чи будинку.
Оцінюйте заявлений термін служби теплої підлоги та її надійність: чим вони вищі – тим краще. І не забувайте про ремонтопридатність: найпростіше ремонтувати та змінювати плівкові підлоги, а от кабельні та водяні системи вимагатимуть великих витрат на ремонт.
І, звичайно, якщо ви вирішили купити "теплу підлогу", обов'язково подбайте про те, щоб встановлювали його професіонали. Нерідко неправильний монтаж може звести нанівець усі позитивні якості вибраної системи обігріву.
Монтаж "теплої підлоги": поради експертів «Інтер-Клімат»
Для монтажу теплої підлоги потрібно враховувати відразу кілька особливостей:
Розрахунок споживання електроенергії та теплоефективності – це дозволить вам надалі не переплачувати за надто енергоємну підлогу та не відчувати дискомфорту через надто слабке нагрівання невдало обраної системи. План розкладки підлогових систем: при встановленні "теплих підлог" важливо враховувати відстань до стін, розташування датчиків, кабелів та труб - їх не можна ставити під меблі або велику побутову техніку. Вирівнювання базового покриття - "теплу підлогу" потрібно монтувати на заздалегідь вирівняну та підготовлену поверхню. Укладання фінішного покриття для підлоги і стяжки. Залежно від того, яке покриття буде у вашому приміщенні, встановлення та вибір "теплої підлоги" теж будуть змінюватись. Найчастіше виробники допускають встановлення "теплих підлог" під різні типи покриттів - плитку, ламінат, а іноді - під лінолеум. Під інші види покриттів для підлоги "теплі підлоги" ставити небезпечно.
Монтаж "теплої підлоги" під плитку
Під плитку можна встановлювати майже всі види теплої підлоги крім плівкового. Нерідко в приватних будинках саме під плиткове покриття ставлять водяну підлогу, а в багатоквартирних для такого виду покриття підійдуть кабельні "теплі підлоги".
Тепла підлога під ламінат – яка краще
Тепла підлога під ламінат – це однозначно плівковий тип системи. І найкраще з погляду ефективності показують себе інфрачервоні плівкові підлоги.
Тепла підлога під лінолеум: що важливо знати
Лінолеум – матеріал примхливий, і під нього важливо вибрати "теплу підлогу", яка не допустить деформування. Найкраще при встановленні під лінолеум показують себе інфрачервоні плівкові підлоги.
Переваги системи «тепла підлога» - 5 головних «за» купівлю та встановлення у вашому будинку
Тепла підлога – це не тільки гарантія тепла для ваших ніг. Переваги якісної теплої статі – набагато чисельніші.
Це естетичний варіант опалювальної системи, непомітний та при цьому ефективний.
Економічність теплої підлоги - у тому, що сучасні системи споживають не дуже багато електроенергії, що позитивно позначається на рахунках за опалення.
Немає потреби виділяти простір під опалювальну систему – знадобиться лише пара сантиметрів висоти.
Висока надійність і довговічність: якщо ви купили якісну теплу підлогу, вона прослужить довгі роки.
Асортимент недорогих та якісних систем «тепла підлога» в інтернет-магазині Inter-Klimat
Якщо ви хочете купити електричну "теплу підлогу" у Кривому Розі, наш магазин – до ваших послуг. Ми пропонуємо всі основні види електричних теплих підлог недорого, консультуємо та надаємо послуги з їх встановлення.
Ви можете купити теплу підлогу від найкращих виробників, представлених на українському ринку саме у нас – ми пропонуємо теплу підлогу WOKS у різних модифікаціях, допомагаємо підібрати оптимальну систему під особливості вашого приміщення, а ціни на теплу підлогу у нас – найвигідніші.
Забезпечити комфорт для своєї сім'ї – це просто! Замовляйте теплу підлогу в «Інтер Клімат» - і будьте певні, що зимові холоди будуть не страшні для вашого житла.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner